NORIMBERK

 

PLAYMOBIL FUNPARK

Asi 15 km západním směrem od centra Norimberku na okraji obce Zirndorf najdeme zábavní park Playmobil. Jako první svého druhu byl slavnostně otevřen v místě hlavního firemního sídla v roce 2000. Později ho následovaly zábavní parky v Paříži, Aténách, West Palm Beach a na Maltě.

 

Na ploše asi 90.000 čtverečních metrů najdeme pohádkové městečko, jehož jednotlivé atrakce nejlépe odpovídají věkové skupině mezi 4 a 9 roky. Ale ani starší děti a jejich dospělí kamarádi zde nepřijdou zkrátka.

Na rozdíl od různých zábavných poutí, na kterých se děti pouze vozí a nechávají bavit jsou zde od malých návštěvníků vyžadovány vlastní aktivity. Tady se mohou ponořit do pohádkového světa a vžít se aktivně do role rytíře, princezny, piráta a spoustu dalších. To vše mezi kulisou staveb a postaviček Playmobil v životní velikosti.

 

Zatímco si děti procházejí a prožívají místa jako rytířský hrad, lom, pirátský koráb, Noemovu archu, westernové městečko, vodní kanál anebo zkoušejí svou zručnost na důmyslných prolézačkách, mohou jejich rodiče odpočívat a relaxovat v příjemné parkové atmosféře.

Ve velké hale, která nabízí své útočiště i pro případ, když je venku nevlídně, pak mohou dlouhé hodiny trávit například skládáním různých originálních stavebnic Playmobil. Jednotlivých stavebních prvků se zde povaluje na každém rohu spoustu.

 

Samozřejmě je zde postaráno i o tělesné blaho všech návštěvníků. Hned na několika místech parku se můžeme podle potřeby osvěžit a zahnat malý anebo taky větší hlad.

 

Po příjemně stráveném čase si můžeme s dětma při odchodu projít ještě místní prodejnu, ve které jsou za běžné maloobchodní ceny k zakoupení všechny aktuální hračky i stavebnice.


plánek parku
(naklikni)

plánek dojezdu
(naklikni)

Playmobil - Funpark
Brandstätterstr. 2 -10
90513 Zirndorf

webmaster

TwitterYahoo! My WebGmailFacebookYouTube

 

norimberk.eu ©2011 - 2012